Jesteś właścicielem sklepu lub hurtowni i handlujesz Phoenixem. Chcesz aby Twój sklep bądź auto wyróżniało się spośród innych?


  HOME  

Produkty sygnowane znakiem ognistego ptaka zostały stworzone jako alternatywa , dla istniejących na rynku znanych marek i przeznaczone dla Klientów oczekujących bardzo dobrej jakości produkt za rozsądną cenę.

Jako rynki testowe wybraliśmy woj. zachodniopomorskie i Wielkopolskę. Były to dwa pierwsze oddziały, które w kwietniu 2008 rozpoczęły dystrybucję Phoenixa w Polsce. Po trzech miesiącach testowych, kiedy to rynek bardzo ciepło przyjął nasz produkt rozszerzyliśmy swoje działania o woj. pomorskie i śląskie.
Obecnie nasze oddziały handlowe znajdują się już w całej Polsce.

  Do jakiego Klienta chcemy trafić ??

  • Szatą graficzną, smakiem i wysoką jakością do Klientów wymagających.
  • Niską sugerowaną ceną detaliczną - do Klientów ceniących sobie oszczędność = produkt na każdą kieszeń.

  Phoenix jest także produktem docenianym na wielu rynkach świata. Znaleźć nas można w takich krajach jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, Irak, Iran, Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie i wiele innych.

  Phoenix w Polsce rozprowadzany jest wyłącznie przez nasze oddziały handlowe, zatem można liczyć na dużą stabilność cenową, stały dostęp do produktu, szybką realizację zamówień.

  Dzisiaj jest sobota,
  20 lipca 2019 roku
  Zapraszamy na nasz oficjalny profilu na Facebooku :)
  Podaj adres e-mail,
  na który chciałbyś otrzymywać wiadomości.
  adres e-mail::

  Zapisz
  Wypisz